درباره ما

جبهه مارکت قدمی بلند جهت دسترسی آسان و سریع به محصولات فرهنگی هنری و سبک زندگی جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی است. با هدف آنکه هیچکس به جهت فاصله از مراکز تولیدی این محصولات، از دسترسی به آنها محروم نماند. در این سایت سعی ما بر آن است که تا هر محصولی را که مورد نیاز باشد را تهیه و عرضه نمائیم. قناعت به سود کم را با ارائه تخفیف مناسب به مشتریان خود نشان می دهیم.

جبهه مارکت حاصل 5 سال فعالیت مستمر در عرضه محصولات فرهنگی هنری و سبک زندگی می باشد. این فعالیتها که با عرضه کتابهای ناشران معتبر و فعال در عرصه دفاع مقدس آغاز شد و سپس منجر به برپایی نمایشگاه های راه ماندگار در چهار منطقه عملیاتی جنوب کشور (راهیان نور) ادامه پیدا کرد.

تجربه ارتباط مستمر مجموعه ما با مصرف کنندگان محصولات و تولیدات جبهه فرهنگی انقلاب، اتفاق مبارک جبهه مارکت را به ثمر رساند.

دغدغه های فرهنگی و خیرخواهانه ما امروز همزمان با راه اندازی جبهه مارکت، منجر به تولد موسسه خیریه و جهادی امام موسی صدر نیز شده است، تا بتوانیم برخی از عواید حاصل از فروش این فروشگاه را صرف امور خیریه و جهادی بنمائیم.

اکنون که رسما فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز نمودیم، امید داریم تا بتوانیم در این مسیر به قله های موفقیت و خدمت به یاری خدای منان دست یابیم.

در فروشگاه اینترنتی جبهه مارکت محصولات مختلفی همچون؛ کتاب (انواع کتابهای طنز، رمان، داستان، تاریخی، مذهبی، سبک زندگی)، نوشت افزار (دفترهای ایرانی)، حجاب (روسری، ساق دست، گیره روسری، چادر و ...)، بازی های کودکان، لباس های مردانه و زنانه، انواع تیشرت، انواع محصولات فرهنگی مذهبی (انگشتر، مهر، تسبیح، جانماز و ...)، پیکسل های مذهبی، انواع چفیه، سی دی و نرم افزار، تابلو و قاب شاسی های مذهبی، و ... محصولات مختلف دیگر عرضه خواهد شد.

راه های ارتباطی با جبهه مارکت:

تلفن: 

09167300792

ایمیل:

jebhemarket@gmail.com

((شبکه های اجتماعی))

ایتا:

jebhemarket_com


اینستاگرام:

jebhemarket_com@