درباره ما

جبهه مارکت، فروشگاه اینترنتی عرضه کننده محصولات فرهنگی هنری و سبک زندگی، با هدف حفظ و نشر ارزش‌های دفاع مقدس و فرهنگ اسلامی، فعالیت می‌کند.
در جبهه مارکت، می‌توانید طیف گسترده‌ای از محصولات فرهنگی هنری و سبک زندگی را با قیمت مناسب و کیفیت بالا، خریداری کنید.
محصولات جبهه مارکت شامل موارد زیر است: کتاب‌های ناشران دفاع مقدس در موضوعات مختلف، از جمله تاریخ شفاهی، خاطرات، مستندنگاری و محصولات فرهنگی مذهبی، از جمله قرآن و ادعیه، محصولات حجاب ، کیف ، لباس نظامی ، اکسسوری و اسباب بازی و محصولات فرهنگی مرتبط با مناسبت‌های مذهبی و محصولات مد و پوشاک زنانه و مردانه، با پوشش اسلامی ، محصولات نوشت افزار ایرانی اسلامی ، صنایع دستی ایرانی.
جبهه مارکت، با همکاری با ناشران و تولیدکنندگان معتبر، محصولات باکیفیتی را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد.
جبهه مارکت، با ارائه خدمات متنوع و مقرون به صرفه، تلاش می‌کند تا بهترین تجربه خرید را برای مشتریان خود فراهم کند.
جبهه مارکت حاصل 5 سال فعالیت مستمر در عرضه محصولات فرهنگی هنری و سبک زندگی می باشد. این فعالیتها که با عرضه کتابهای ناشران معتبر و فعال در عرصه دفاع مقدس آغاز شد و سپس منجر به برپایی نمایشگاه های راه ماندگار در چهار منطقه عملیاتی جنوب کشور (راهیان نور) ادامه پیدا کرد.

تجربه ارتباط مستمر مجموعه ما با مصرف کنندگان محصولات و تولیدات جبهه فرهنگی انقلاب، اتفاق مبارک جبهه مارکت را به ثمر رساند.

دغدغه های فرهنگی و خیرخواهانه ما امروز همزمان با راه اندازی جبهه مارکت، منجر به تولد خیریه امام موسی صدر نیز شده است، تا بتوانیم برخی از عواید حاصل از فروش این فروشگاه و سایر کمک های خیرخواهانه را صرف امور خیریه و جهادی بنمائیم.

اکنون که رسما فعالیت خود را در فضای مجازی آغاز نمودیم، امید داریم تا بتوانیم در این مسیر به قله های موفقیت و خدمت به یاری خدای منان دست یابیم.

آدرس فروشگاه مرکزی: اهواز جاده ساحلی بهشت هویزه

راه های ارتباطی با جبهه مارکت:

بهترین روش ارتباط: در صورت بروز هرگونه مشکل، سوال، انتقاد و پیشنهاد، ابتدا در سایت جبهه مارکت ثبت نام کنید، سپس وارد بخش کاربری شده و در قسمت پشتیبانی (تیکت) بگذارید تا پشتیبان های جبهه مارکت مساله را به قید فوریت پیگیری نمایند.

تلفن ثابت: 02191694695

شماره ما در شبکه های اجتماعی:   09904045242 

ایمیل:

jebhemarket@gmail.com

((شبکه های اجتماعی))

ایتا - بله - ویراستی - روبیکا - اینستاگرام - توئیتر

jebhemarket_com   روبیکا

jebhemarketcom   اینستاگرام

adminjebhemarket  آی دی ادمین