ضمانت هفت روزه

ضمانت بازگشت پول از خرید اینترنتی جبهه مارکت
خرید و اعتماد شما به جبهه مارکت، سرآغاز ارتباطی طولانی خواهد بود.
ضمانت برگشت 100 % مبلغ پرداختی توسط شما و پس گرفتن محصول تا 7 روز پس از خرید 


با شرایط زیر:

1. مشخصات ذکر شده برای هر محصول در سایت جبهه مارکت با مشخصات واقعی آن همخوانی نداشته باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

2. در صورت ادعای جبهه مارکت به اصل و اورجینال بودن محصول، محصول اصل نباشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

3. در صورتی که کالا دارای ایراد ظاهری باشد، تا یک ساعت پس از دریافت کالا می توانید به پشتیبانی جبهه مارکت اطلاع دهید تا مشکل بررسی شود.

4. در صورت داشتن گارانتی، ضمانت‌نامه محصول معتبر نباشد و یا تقلبی باشد. (عودت بدون هرگونه شرایط و کسر هر نوع مبلغ)

5. کالای خریداری شده از مجموعه جبهه مارکت، نو نبوده و یا ایرادی داشته باشد (علیرغم آکبند بودن) یا متعلقات آن، کم و کاستی داشته باشد که ماهیت پک محصول نباشد. (عودت بدون کسر هر نوع مبلغ) 

دارای شرایط ذیل:

>> اجناس دارای گارانتی که آکبند بوده و یا دارای پلمپ شرکتی هستند قاعدتا جبهه مارکت دخل و تصرفی در آنها نداشته، می‌بایست برای شرکت گارانتی کننده ارسال شوند و شرکت گارانتی کننده، پاسخگو بوده و جبهه مارکت نیز پیگیر و حامی شما در روند ارائه خدمات شرکت گارانتی‌کننده به شما خواهد بود.

>> برای برخی موارد مثل وجود پیکسل سوخته در صفحه نمایش (که قابل دیدن باشد یا نباشد)، جبهه مارکت مطابق قوانین شرکت تولیدکننده کالا و یا گارانتی‌کننده‌ی آن کالا عمل خواهد کرد.

6. چنانچه بعد از ثبت سفارش، از خریدتان پشیمان شدید: (عودت ممکن است با کسر مبلغ حمل باشد) 

دارای شرایط ذیل:

>> قبل از ارسال کالا: می بایست قبل از آنکه کالا توسط جبهه مارکت برای شما ارسال شود، به واحد پشتیبانی اطلاع دهید تا کالا ارسال نشود.

>> بعد از ارسال کالا:  چنانچه بعد از رسیدن کالا به دست تان، قبل از بازکردن جعبه کالا از خریدتان پشیمان شدید و خواستار عودت آن باشید، بلافاصله پس از دریافت کالا می بایست به واحد پشتیبانی جبهه مارکت اطلاع دهید. فقط کالاهایی قابل بازگشت هستند که بسته‌بندی آنها باز نشده باشد و هیچگونه نوشته و برچسبی نیز روی بسته‌بندی درج نکرده باشید.

>> نکات قابل توجه: هزینه‌های ارسال اولیه کالا برای خریدار و همچنین هزینه‌ی عودت توسط خریدار، به عهده‌ی خریدار خواهد بود.

امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده است وجود دارد و جبهه مارکت از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.