اتاق خبر


اتاق خبر؛ اخبار مهم جبهه مارکت را در این بخش بخوانید.


طرح پیام آوران حماسه

طرح پیام آوران حماسه

موسسه راه ماندگار در نظر دارد تا در قالب طرح "پیام آوران حماسه" با اقدامات تبلیغی جهت معرفی آثار منتشره با موضوع های روایت حماسه هشت سال دفاع مقدس و زندگی نامه شهدا و مناطق جنگی استان خوزستان گامی در جهت استقبال از کنگره ملی ۲۴ هزار شهید استان خوزستان بردارد. لذا طی این فراخوان از نویسندگان و ناشران دعوت بعمل می آورد تا آثار خود را با موضوعات مرتبط به این مجموعه معرفی نمایند.

بن خرید کتاب ویژه زائرین راهیان نور جنوب

بن خرید کتاب ویژه زائرین راهیان نور جنوب

«موسسه فرهنگی راه ماندگار» با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه و بسیج در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از ناشران کتاب با موضوعات «دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت» اقدام به ثبت نام بن اعتباری خرید برای زائرین راهیان نور جنوب کشور می نماید.

عرضه کتاب با قیمت مناسب دغدغه رهبری است

این روزها همزمان با برگزاری اولین مسابقه پویش مطالعاتی جبهه مارکت، که با  محوریت "کتاب یادت باشد" در حال برگزاری است برخی از کاربران سئوال می  پرسند چرا تخفیف 50 درصدی بر همه کتابهای عرضه شده در جبهه مارکت اعمال نمی  شود؟

سوت شروع مسابقه پویش مطالعاتی"کتاب یادت باشد" زده شد+جوایزنقدی

اولین مسابقه پویش مطالعاتی شهرداری اهواز با محوریت "کتاب یادت باشد" یکی از شهدای مدافع حرم آغاز شد. این مسابقه که در ایام شیوع ویروس کرونا در حال برگزاری است و با هدف غنی سازی اوقات فراغت شهروندان برنامه ریزی شده است.

مسابقه پویش مطالعاتی کتاب یادت باشد+جوایزنقدی

به مناسبت فرارسیدن سالروز ازدواج حضرت علی علیه السلام و حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها اولین مسابقه پویش مطالعاتی توسط "معاونت فرهنگی اجتماعی  ورزشی شهرداری اهواز" با همکاری "فروشگاه اینترنتی جبهه مارکت" برگزار می شود.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...