راه ماندگار


روایت مجموعه نمایشگاه های راه ماندگار مناطق عملیاتی جنوب کشور


طرح پیام آوران حماسه

طرح پیام آوران حماسه

موسسه راه ماندگار در نظر دارد تا در قالب طرح "پیام آوران حماسه" با اقدامات تبلیغی جهت معرفی آثار منتشره با موضوع های روایت حماسه هشت سال دفاع مقدس و زندگی نامه شهدا و مناطق جنگی استان خوزستان گامی در جهت استقبال از کنگره ملی ۲۴ هزار شهید استان خوزستان بردارد. لذا طی این فراخوان از نویسندگان و ناشران دعوت بعمل می آورد تا آثار خود را با موضوعات مرتبط به این مجموعه معرفی نمایند.

بن خرید کتاب ویژه زائرین راهیان نور جنوب

بن خرید کتاب ویژه زائرین راهیان نور جنوب

«موسسه فرهنگی راه ماندگار» با همکاری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و سازمان حفظ آثار و نشر ارزشهای دفاع مقدس سپاه و بسیج در راستای سیاست های ترویج کتاب و کتابخوانی و حمایت از ناشران کتاب با موضوعات «دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت» اقدام به ثبت نام بن اعتباری خرید برای زائرین راهیان نور جنوب کشور می نماید.

آماده سازی فضای نمایشگاه راه ماندگار در یادمان شلمچه

آماده سازی فضای نمایشگاه راه ماندگار در یادمان شلمچه

فعالان فرهنگی موسسه راه ماندگار در این روزهایی که اردوهای راهیان نور به دلیل تقارن با ایام امتحانات به صورت موقت تعطیل شدند در حال تغییر دکور فضای داخلی نمایشگاه راه ماندگار در یادمان شلمچه هستند.

آماده سازی فضای نمایشگاه راه ماندگار در یادمان فتح المبین

آماده سازی فضای نمایشگاه راه ماندگار در یادمان فتح المبین

فعالان فرهنگی موسسه راه ماندگار در این روزهایی که اردوهای راهیان نور به دلیل تقارن با ایام امتحانات به صورت موقت تعطیل شدند در حال تغییر دکور فضای داخلی نمایشگاه راه ماندگار در یادمان فتح المبین هستند.

روایتی متفاوت از فعالیتهای فرهنگی در نمایشگاه های راه ماندگار+فیلم

روایتی متفاوت از فعالیتهای فرهنگی در نمایشگاه های راه ماندگار+فیلم

مجموعه نمایشگاه های راه ماندگار فعالیت خود را از سال 95 در پنج یادمان از  مناطق عملیاتی جنوب آغاز نمود، فعالیتی که هدف محوری آن ترویج ارزشهای  دفاع مقدس بود، این نمایشگاه ها با عرضه کتاب و محصولات فرهنگی دفاع مقدس و  برگزاری جشنواره های کتاب همچنان به فعالیتهای خود ادامه می دهند. مستند  راه ماندگار سعی نموده تا گوشه ای از اهداف و برنامه های این برنامه فرهنگی  را به نمایش بگذارد.

حرکتی جهادی برای احیای مزار شهدای کرخه نور

مزار شهدای کرخه نور مدتها به دلایل نامعلوم و علیرغم همجوار بودن با مزار شهدای گرانقدر هویزه مورد غفلت واقع شدند و هیچگونه فعالیت فرهنگی در مزار این شهدا انجام نمی شد که این غفلت البته آثار منفی فرهنگی نیز در بین مردم بومی منطقه در پی داشت، تا اینکه

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها