معرفی


معرفی و مقایسه انواع کتاب، محصولات و تولیدات فرهنگی هنری


آشنایی با چند کتاب پیرامون حاج قاسم سلیمانی

آشنایی با چند کتاب پیرامون حاج قاسم سلیمانی

سردار سلیمانی در سال ۱۳۹۸ در جریان حمله پهپادهای آمریکایی به شهادت رسید. شهادت او، موجی از غم و اندوه را در سراسر جهان اسلام به همراه داشت و بسیاری از مردم، او را به عنوان یک قهرمان ملی و نماد مقاومت و مبارزه با تروریسم می‌شناسند.

زندانی مخوف و آغازی بر ماجراهای چند زن

در بررسی بدترین زندان های دنیا، نام زندان «آلکاتراز» در آمریکا مطرح است و  گفته می شود خطرناکترین زندانی ها در آن به سر می‌برند. جزیره آلکاتراز در  مرکز خلیج سانفرانسیسکو در کالیفرنیا واقع شده است و تا سال‌ها پیش به  عنوان یک محدوده نظامی شناخته شده بود و پس از آن نیز امن‌ترین زندان در  جهان به شمار می‌رفت.

شهیدسیاح طاهری، از جشنواره دانش آموزی تا آموزش موشکی به نیروهای پاکستانی و افغانی

فرمانده‌ای که روزی در جبهه‌های حق علیه باطل در هشت سال دفاع مقدس جهاد  می‌کرد و روزی آموزش موشکی نیروهای پاکستانی و افغانستانی در منطقه حلب را  به‌عهده داشت و روزی هم در مناطق محروم کشور برای بچه‌های کوچک جشنواره‌های  دانش‌آموزی دفاع مقدس برگزار می‌کرد.

چگونگی پیدا شدن پیکر سردار علی هاشمی بعد از 22 سال

سردار باقر زاده از کیفیت تفحص و پیدا شدن پیکر پاک شهیدعلی هاشمی فرمانده سپاه ششم می گوید. حاج علی بعد از 22 سال گمنامی تمام به آغوش خانواده برگشت. علی هاشمی و همرزمانش توانستند گره های گور جنگ را با روحیه جهادی باز کنند.

عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...